اصول ست کردن کیف و کفش خانم ها

۱۴۰۰/۰۲/۰۴


آیا ست کردن برای خانم ها فقط شامل ست کردن رنگ میباشد؟ تو این زمونه دیگر اینطور نیست و باید خودتان را به روز تر کنید، ما تو این مقاله به شما روش هایی را خواهیم گفت که بتوانید بین کیف و کفش ارتباط خاص برقرار کنید. با گذشت چندین سال هنوز هم ست کردن کیف و کفش یکی ترندهای پر مخاطب دنیای مد و کسایی که به زیبایی ظاهرشان اهمیت میدهند میباشد و همینطور کمپانی های معروف مد و لباس جدیدا اقدام به تولید کیف و کفش های ست کرده اند و بازار کیف و کفش در سال ۲۰۲۱ حسابی داغ است.


تاریخچه ی ست کردن کیف و کفش در خانم ها

ست کردن کیف و کفش

در اواخر ده ی ۱۹۶۰ اکسسوری ها در لباس پوشیدن خانم ها نقش زیادی نداشت و خانم ها توجه زیادی به ظاهر خود نمیکردند ، بعد از جنگ جهانی دوم علاقه ی مردم به اکسسوری ها از بین رفت و حتی فروش کیف فروش ها رونق زیادی نداشت ، برای داغ کردن بازار اکسسوری ها سرمایه دارها به میان آمده اند و تبلیغات ست کردن را پیشنهاد داده اند ، دیگر تمام روزنامه ها ، تلویزیون ها ، و حتی بیلبورد های تبلیغاتی آن زمان پر شده بود از خانم های زیبایی که کیف و کفش های ست پوشیده بودند، بعله سرمایه دارها کار خودشان را کرده بودند و بسیار بسیار موفق بوده اند و در تمام بازارهای بزرگ جهان مخصوصا آمریکا و قسمت زیادی از اروپا خانم ها دنبال خرید ست بوده اند.
حالا روند خرید کیف و کفش ست تا حوالی سال ۲۰۱۴ میلادی ادامه داشت یعنی زمانی که اوضاع اقتصادی جهان وضعیت رکود را تجربه کرد و باعث تغییر نیازهای جامعه شد ولی الان میل و اشتیاق مردم به ست کردن کیف و کفش نیست زیرا وضعیت بد اقتصادی روی خواسته های مردم تاثیر گذاشته است و میشه گفت قیمت کفش بسیار بالاست ، ولی از اوایل سال ۲۰۲۱ صنعت ست جان دوباره گرفت ولی اینبار نه در اروپا و آمریکا بلکه در کشورهای مسلمان ، هند ، عربستان ، دبی ، نه در ست کردن کیف و کفش بلکه در ست کردن کیف با شال یا روسری ، صنعت مد کشورهای پیشرفته ی آسیایی به سمت ست کردن شال یا روسری با کیف کرده اند و تا الان نیز بسیار موفق بوده اند.

ست کردن کیف و کفش خانم ها ضروری نیست

ست کردن کیف و کفش زنانه

در گذشته وضعیت اقتصادی جهان بسیار مطلوب تر بود و کمپانی های بزرگ مد و لباس و برندهای معتبر جهان ، اقدام به تولید و فروش اجناس به صورت ست میکردند ، معایبی که این نوع فروش داشت این بود برندها کیف و کفش خود را به صورت ست به فروش میرساندند و از فروش محصولات به صورت تک خودداری میکردند.
با رسیدن به سال ۲۰۱۳ اوضاع اقتصادی جهان بسیار نا مطلوب شد و ست بودن کالا باعث افزایش قیمت کالا می شد و مردم دیگر توان خرید به صورت ست کیف و کفش نداشتند ، پس کمپانی های بزرگ تصمیم گرفتند اجناس را به صورت غیر ست ارائه دهند.
ولی همیشه افرادی هستن که هنوز هم به ست کردن علاقه دارند ، این روزها مردم بیشتر روسری یا شال را با کیف ست میکنند و یا لباس خود را با همسرشان ست میکنند.

به تناقص رنگ ها توجه کنید

تناقص رنگ لباس زنانه

متفاوت شوید و قانون ست کردن رنگ های مشابه همدیگر را بشکنید. رنگ های ضد هم دیگر را انتخاب کنید ایده ی خوبی است ، نیاز نیست کیف زرد را با کفش زرد ست کنید ، در ست کردن رنگ ها خلاقیت به خرج بدهید مثال کیف مشکی را با یک کفش قرمز یا کیفی سبز با کفش بادمجانی ست کنید.

ارتباط داشتن و هماهنگ بودن لباس ها

هارمونی بین رنگ ها

برای خوش استایل بودن صرفا هارمونی بین رنگ ها تنها  کاری که باید بکنید نیست اما فاکتور مهمی در زیبایی و استایل شما دارا میباشد پس در انتخاب رنگ ها دقت کنید بالا گفتیم که تناقص در رنگ ها ایجاد کنید اما به ارتباط رنگ ها با هم باید دقت کافی داشته باشید. از رنگ هایی که در کنار همدیگه ، تناقص زیبایی را ایجاد کند استفاده کنید. مثل رنگ پایه سفید در کنار رنگ های شاد و تند.

ست کردن کیف و کفش را کنار بزارید

ست کیف و روسری

به جای هماهنگ کردن رنگ کفش با کیف ، میتوانید کیف خود را با شلوار یا روسری ست کنید ،سایت کیف مارکت محصولات زیادی از ست کیف و روسری برای خرید شما عزیزان آماده کرده است.

دستمال گردن

ست دستمال گردن

یکی از روش های ایجاد استایل زیبا ، ست کردن و ایجاد رنگ نزدیک به دستمال گردن و پوشیدن کفش به رنگ دیگر است با اینکار میتوانید به راحتی از کفش ها با رنگ های متفاوت استفاده کنید. با توجه کردن به هماهنگی ، کفش یا کیف را با اجزای دیگر لباستان ست کنید و استایل زیبا داشته باشید.

رنگ های تند استفاده کنید

یکی از روش های دیگر برای اینکه بدون ست کردن کیف و کفش بخواهید استایل جذاب داشته باشید از این ترفند استفاده کنید : ترکیب رنگ های تند ، برای مثال وقتی از مانتو یا شلوار به رنگ های روشن و بی روح استفاده میکنید ، آن را با کیف یا کفش با رنگ های تند مثل زرد ، قرمز ، زرشکی ست کنید. میتوانید برای انتخاب کیف از همین رنگ ها اما پررنگ تر استفاده کنید.

پیغام