استفاده از لباس برای نشان دادن تصویر دلخواهتان

۱۴۰۰/۰۴/۱۰

لباس هایتان باهم هماهنگ باشد.

یادتان باشد هماهنگی به این معنا نیست که تمام لباس های که برتن دارید باید باهم جورباشند. راستش را بخواهید خانم هایی که لباس هایشان را ست می کنند بیشترازکارشناسان مد، به قربانیان مد می مانند.

شرح مد به این معناست که می توان خوش لباس بود بدون اینکه طبق مد رفتارکرد،یاخیلی بد لباس پوشید اما مدگرا بود.

به طور کلی مد دوام چندانی ندارد و زود گذر است چون هنگامی که شرح یک مد توسط همه فهمیده شد،گفتگو های دیگر ازآن گذر می کند.به همین دلیل هنگامی که یک سبک دوباره احیا می شود،چیزی متفاوت در مورد آن به وجود آید.

چگونه لباس هایتان را با هم هماهنگ کنیم.

فقط یکی از لباس هایی که برتن دارید باید جلوه بیشتری داشته باشد.اگریک بلوز طرح دار انتخاب ،بهتراست یقه لباس هایتان ساده وبدون طرح باشند.اگر از گردن بند های پراز مهره ومنجوق استفاده می کنید،باید لباس های خود را یک رنگ انتخاب کنید تا آن گردنبند در مرکز توجه قرار گیرد.

در این قانون استثنا نیزوجود دارد ولی بااین حال نکته ی بسیارمهمی است.اگرازانتخاب های خود اطمینان دارید،می توانید قوانین را در هم بشکنید.ترکیب کردن و جفت و جور کردن طرح های مختلف ممکن است،ولی نکته های بسیارمهم دیگراین است که یک یا دو دست از لباس ها باید باظرافت و ماهرانه طراحی شده باشند.ودر عین حال ،رنگ هانیز باید باهم ست شوند.پیش از ترکیب کردن الگوها حتما ازکاری که می کنید مطمئن باشید واگرشک دارید،لباس های ساده تری رابرگزینید و هرطرح را بااطمینان بیشتری با دیگری ست کنید.

هرخانمی باید سبک شخصی خود را بوجود آورد وبرای نشان دادن آن لباس ها و کمد لباس هایش را ساماندهی کند.سبک سازی فرآیندی تدریجی ست و درست زمانی شکل می گیرد که مواردی را می یابید و جمع آوری می کنید که باتصویر کلی از خودتان هماهنگی دارد.

درنظرگرفتن ویژگی شخصی بخشی از سبک شخصی شماست وخیلی چیزها مانند روش زندگی،حرفه،رفتار،نگرش و...همه و همه در تعیین کرئن سبک شخصی شمانقش دارند.

 

لباس هایی را انتخاب کنیدکه بالباس های دیگرست شوند.

ایجاد سبک بااستفاده ازاکسسوری بسیار آسان و ارزانتر است.با این حال اگرمی خواهید که اکسسوری شما بیشتر به چشم بیاید ،به لباس هایی بیشتر نیاز دارید که آن ها را جلوه دهند نه اینکه آن ها را پنهان کند،بنابراین مطمئن شوید که به اندازه ی کافی درکمد خود لباس های ضروری دارید.با داشتن لباس های اصلی و پوشیدن مکرر آن ها راحت تر می توانید بودجه تان را مدیریت کرده ولباس های مختلف را با هم ست کنید . می توانید این کار را با لباس هایی به رنگ خنثی انجام دهید،رنگ خنثی به رنگ سفید ،مشکی،خاکستری

لباس دلخواهتان را بخرید.

حتی اگرلباس های متفاوت را در زمان های مختلف بخرید ،بعد ازمدتی با هم ست خواهدشد. نکته مهم این است که تمام آن ها به سلیقه خودتان هستند وسرانجام همین ویژگی  مشترک باعث می شود آن ها با هم ست شوند؛بنابراین اگربلوزی را می بینید که واقعا آن را پسندیده اید و درعین حال احساس می کنید هیچ چیزی ندارید که با آن بپوشید،آن را بخرید...

زیرا احتمالا لباسی را دارید که با آن بیاید یا به زودی چیزی می خرید که کاملا با آن ست خواهد شد.

به هرحال ،99درصد بلوزهایی که دارید با شلوار جین ،دامن مدادی مشکی یاشلوار کلاسیک مشکی ست می شوند. این اطلاعات را زمانی ست که به خود می گویید:هیچ چیز ندارم با این لباس بپوشم.

شیک پوشی با لباس های نو

لباس پوشیدن به سبک خود به این معنا نیست که تمام چیزهایی که هر روز می پوشید باید از جدید ترین مجموعه ی یک برند باشد.همه ی خانم توان خرید لباس های جدید را دارند،

اما بسیاری ازآن ها نیز توانایی مالی وزمان یا فضای کافی برای خرید آن همه لباس و اکسسوری را ندارند.

به علاوه ،برای به وجود آوردن یک سبک شخصی لازم نیست تمام لباس هایی را که قبلا خریده اید بیرون بریزید.هدف از خرید در این مرحله ،افزودن لباس ها و چیزهایی کلاسیکی است که آن تیپ جدیدی را که می خواهید ، واقعا نشان بدهند .

به این معنا که شما می خواهید تمام ضروریات مد را که همیشه جایشان خالی بوده است، بخرید.

موارد اصلی زیر،جزء اساسی هر کمد است. برای بیان سبک وشخصیت خود می توانید آن ها را به همراه سایر لوازم مورد نیاز استفاده کنید.هنگام خریدن این موارد وانتخاب نوع برش ،قد وسبک آن ها ،تیپ بدنی وتناسب اندام خود را نیز در نظربگیرید.

 

کت بلیزرمشکی

پیراهن مشکی

دامن مشکی تا زانو

بارانی کلاسیک بژ

کیف چرم مشکی

شلوارجین  تیره رنگ

ژاکت کش باف پشمی سفید

ژاکت کش باف پشمی مشکی

شاید برخی از موارد بالا را داشته باشید،ولی آیا واقعا جنسشان با کیفیت است ؟ اگراین گونه نیست ، چند قلم جنس با کیفیت را جایگزین آن کنید. بهتر است کمی بیشتربرای اجناس ضروری هزینه کنید.اگرفعلا برای خرید یک جنس جدید پول کافی ندارید،بهتر است بارانی قدیمی خود را یک فصل دیگربپوشید وسال بعد یک بارانی جدید بت جنس عالی بخرید.

نکته حائز اهمییت  این است که قرار نیست این کارها را فوری انجام دهید.ساختن یک کمد لباس شیک به تدریج صورت می گیرد.

این اجناس اصلی ،جز اساسی کمد شماست.پس از فراهم کردن وسایل ضروری کمد خود ، اجتاس بیشتری را برای به وجود آوردن سبک شخصی تان به آن می افزایید.

پیغام