لباس مهمانی های دوستانه خانم ها

۱۴۰۰/۰۲/۰۳

پوشیدن لباس مناسب زنان و دختران با توجه به تنوع و انتخاب های زیاد کار بسیار وقت گیری است. مخصوصا اگه بخواهیم بسیار شیک و خاص به نظر بیاییم. این مطلب را برای شما نوشته ایم تا لباس برازنده شما و مناسب مهمانی و دورهمی های دوستانه برای خانم ها را به شما پیشنهاد بدهیم و سعی داریم در کیف مارکت بهترین و کاربردی ترین مطالب مربوط به مد و زیبایی را برای شما آماده کنیم.

تا قبل از اینکه کمد لباس ها را باز کنیم همه چی به نظر ساده است اما وقتی که در باز شود همه اینها به سراغتان می آید، شلوار جین بپوشم یا ساده ؟ شلوار را با چه لباسی ست کنم ؟ چه پیرهنی بپوشم ؟ و ادامه دارد...

۱-شلوار گشاد و راحت

شلوار جین مام استایل

چند سالی هست که شلوار مام استایل و گشاد مد است اما این روال هنوز ادامه دارد و امسال هم دوستداران شلوار مام استایل بیشتر شده است شلوار دم پا گشاد یا مام استایل انتخاب خوبی خواهد بود، شما میتوانید این نوع شلوار را با تاپ گشاد یا تاپ جذب و کوتاه و یا یک بلوز آستین بلند ست کنید و برای کفش هم میتوانید از کتونی و کفش های ورزشی یا صندل استفاده کنید.

۲-جامپ سوت ، زیبا و برازنده

جامپ سوت

بالا بهتون گفتم که طرفدارای شلوار راحت و مام استایل امسال زیاد شده و برای امسال مد است این قضیه تو لباس ها دیگه هم صدق میکنه ، جامپ سوت دو نوع است حالت اول، از پارچه ساده تهیه می شود و بدون یقه و یا تاپ می باشد در این صورت دارای ظاهر رسمی میباشد. حالت دوم دیگر از پارچه ساده خبری نیست و لباس کژوال (سبک و راحت) میباشد.

۳-پیرهن گل دار ، بهاری و تابستانی

پیراهن گل دار

اگر دورهمی یا مهمانی شما در فضای باز میباشد،پیراهن گلی بهترین انتخاب میباشد. یکی از برتری های پراهین گلی این است که این طرح پارچه برای هر سنی مناسب است ، ست های این پیراهن را ساده انتخاب کنید. کفش های جلو باز یا لژدار تابستانی،کفش ورزشی و یا صندل میتواند انتخاب خوبی باشد و برای جلوه بیشتر خودتان میتوانید کلاه حصیری هم امتحان کنید.

۴-شلوار جین ، همیشگی و همه پسند

شلوار جین

هر وقت دیدید انتخاب لباس برای رفتن به دورهمی دوستانه خانم ها برای شما سخت شد برید سراغ شلوار جین ، شلوار جین راحت ترین گزینه برای ساختن استایل کژوال یا راحت است. جین زاپ دار با یک تی شرت راحت و یکم گشاد ویک کفش اسپرت سِت خوبی میشود. با این که امسال شلوارهای گشاد ترند شده است هنوز شلوار جین جذب طرفدارای خودشو داره، این شلوار را با شومیز سفید، تی شرت راحت و یا تاپ جذب،کت لیزر،کت جین یا بلوزآستین بلند میتوانید ست کنید.

۵-دامن جلو دکمه دار

دامن جلو دکمه دار

این دامن جذاب نیمه رسمی میباشد اگر تا الان این دامن رو نداشته اید،حتما یکی بخرید چون به شدت استایل شما را خاص میکند. انتخاب شما برای این دامن میتواند از پارچه ی ساده یا طرح دار باشد. اگر میخواهید با شومیز ست جذابی داشته باشید از دامن کوتاه با پارچه ساده استفاده کنید. همچنین پارچه ی مخملی کبریتی انتخاب خوبی برای فصل بهار و پاییز میباشد. در این صورت سراغ رنگ رنگ بندی مشکی نروید و با رنگ های روشن و جذاب خاکی،آجری،سبز یشمی زیبایی را نشان اطرافیان خود دهید.

۶-پیراهن خالدار ، بسیار خیره کننده

پیراهن خالدار

معمولا پارچه های خالدار طرفداران همیشگی خود را دارند.این نوع پارچه کژوال به حساب می آید.این پیراهن نیز مناسب دورهمی ها و مهمانی های دوستانه خانم ها میباشد. میتونید این پارچه رو با ست های کیف و روسری سایت ما با توجه به طرح پیراهن ست کنید و نتیجه عالی و خیره کننده ای بگیرید ، بهتر است از کیف های کوچک استاده کنید و کفش های جلو باز تخت و پاشنه دار به پا کنید.

۷-پیراهن یا کت جین ، جذابه همیشگی

کت جین

خیلی وقت هست که جین روی مد است و قصد د مودِ شدن را ندارد. پیراهن جین میتواند یک گزینه مناسب برای دورهمی یا مهمانی دوستانه باشد، کت جین هم گزینه ای مناسب است که میتوانید روی پیراهن بپوشید. مکمل این ست هم میتواند یه کفش ورزشی باشد.

۸-یقه بزرگ ، استایل متفاوت

یقه بزرگ پاپیونی

الزاما برای خاص شدن نیازی به پوشیدن لباس های تعجب برانگیز و عجیب نیست ، شما میتوانید بلوزی با یقه بزرگ همراه با پاپیون بزرگی که روی یقه دوخته شده باشد به تن کنید و از سادگی خلاص شید و یک استایل خاص بسازید. این لباس را با شلوار براق و یا چرم ست کنید.

۹-شومیز و تاپ ، شیک و راحت

شومیز و تاپ

اگر نمیخواهید لباس ویژه ای برای دورهمی دوستانه خود انتخاب کنید و بخواهید همون چند ساعت هم در یک لباس راحت باشید، شومیز به کارتان می آید. که میتوانید آن را روی یک تاپ و یا تی شرت بپوشید و با شلوار کتان یا جین آن را کامل کنید. در صورت دلخواه از کفش اسپورت ورزشی و یا کفش پاشنه دار هم میتوانید استفاده کنید.

۱۰-آستین پف دار، ترند جدید

آستین پف دار

مد گشاد شدن در شلوار ها مثل اینکه فقط در شلوار خلاصه نمیشه ، بلکه بلوز ها هم به این سمت رفته اند و با توجه به سلیقه بیشتر افراد این بلوزها جذاب شده اند، آستین پف دار ترند ۲۰۲۱ محسوب میشود ، که میتوانید با یک پیراهن ساده یا با آستین های چین دار یا پفی این بلوز را به تن کنید و استایلی به روز داشته باشید.

پیغام